امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پیام تبریک روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(س)

 

پیام تبریک روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(س) به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي

 
به گزارش سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران متن پيام به شرح زير است:
 
 یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده سایرعلوم قرن حاضر، علم ارتباطات است.
 
 در عصر ارتباطات ، دانایی ، تعامل سازمانی و روابط انسانی ، دانشی گسترده و تاثیر گذار است که هنر و علم را در تلفیقی شگرف در خدمت گرفته و سازمان ها را با افکار عمومی پیوند می دهد.
روابط عمومی ها در جهان کنونی ، به مثابه آینه ای  انعکاس حقایق و انتقال اطلاعات را شتاب  بخشیده و دستاورد فعالیت های گسترده آنها تحولی عظیم در فناوری اطلاعاتی ایجاد نموده است.
 
اتاق شیشه ای روابط عمومی ها در شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباط نقشی بی بدیل ایفا کرده و در ارز یابی قدرت و ضعف سازمان ها اولین گزینه  قابل بررسی هستند .
 
نقش روابط عمومی را در تقویت فرهنگ و بومی کردن سرمشق های توسعه، کشف و معرفی ظرفیت های جامعه و بازآفرینی فرهنگی ارج نهیم  زیرا بنا به آموزه های بنیانگذارجمهوری اسلامی و فرموده مقام معظم رهبری "روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی وزارتخانه از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد. سلامت یک دستگاه به اتصال اجزای آن و هم نوایی و هم سازی آن ها ارتباط دارد. روابط عمومی ها می توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده روش ها و نقص های دستگاه مربوط خود باشند." جایگاه این علم بیشتر نمایان می شود.
در  روز ارتباطات و روابط عمومی آن چه شایسته است ، پاسداشت اندیشه و گسترش تعاملات انسانی سازمانی برای نیل به آرمان توسعه پایدار و همه جانبه ی ایران اسلامی است.
این روز را به همه ی دست اندرکاران روابط عمومی و ارتباطات تبریک عرض می کنیم.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران می باشد.