امروز جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
کتاب برگزیده
اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED
کتاب Ø§ØµÙˆÙ„ سخنرانی Ùˆ فن بیان به روش TED Ø§Ø«Ø± Ú©Ø±ÛŒØ³ اندرسون Ù…دیر عامل تد، در سال Û²Û°Û±Û¶ در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. این کتاب دستور‌العمل جدید قرن 21 برای ایجاد ارتباطات مؤثر است.
چگونه خوب صحبت کنم؟
کتابِ چگونه خوب صحبت کنم؟ راهنمایی کاربردی برای بهبود مهارت های خوب صحبت کردن Ùˆ ایجاد ارتباطات موثر است. اگر شما هم تجربه‌ÛŒ یک گفتگوی بد را داشته‌اید، Ù…ÛŒ‌دانید Ú©Ù‡ هر بار بعد از یک گفت‌ÙˆÚ¯ÙˆÛŒ بد خود را سرزنش Ù…ÛŒ‌کنیم Ùˆ Ù…ÛŒ‌گوییم کاش این حرف‌ها را Ù…ÛŒ‌زدم، کاش آن را نمی‌گفتم. حتی گاهی حرف‌هایمان را از قبل آماده Ù…ÛŒ‌کنیم Ú©Ù‡ در گفتگو بگوییم؛ اما در شرایط گفتگو Ú©Ù‡ قرار Ù…ÛŒ‌گیریم انگار Ú©Ù‡ همه‌چیز را فراموش Ù…ÛŒ‌کنیم.
جامع اسرار زبان بدن
کتاب Ø¬Ø§Ù…ع اسرار زبان بدن Ø§Ø«Ø± Ø¢Ù„Ù† پیز Ùˆ Ø¨Ø§Ø±Ø¨Ø§Ø±Ø§ پیز، شما را بیشتر با کلیدها Ùˆ نشانه‌های غیرکلامی خودتان آشنا Ù…ÛŒ‌سازد Ùˆ به شما نشان Ù…ÛŒ‌دهد چگونه از آن‌ها برای برقراری ارتباط مؤثر استفاده کنید Ùˆ به واکنش‌های دلخواه خود دست یابید.
راه نفوذ بر دل‌ها
برایان تریسی در کتاب Ø±Ø§Ù‡ نفوذ بر دل‌ها Ø¨Ù‡ شما Ù…ÛŒ‌گوید چگونه دیگران را متقاعد کنید. براى رسیدن به اوج باید جذابیت داشته باشید. اراده Ùˆ تلاش، منظره نگاه، طرز راه رفتن، اندازه‌هاى بدن، طرز صدا، راحتى بیان. نیازى به این نیست Ú©Ù‡ جذاب باشید، به زیبا بودن هم نیازى نیست، به تنها چیزى Ú©Ù‡ نیاز دارید جذبه است. (سارا برنهاردت)
کتاب قدرت بیان
کتاب Ù‚درت بیان Ø§Ø«Ø± Ø¨Ø±Ø§ÛŒØ§Ù† تریسی ÙØ±Ø§ØªØ± از اصول صحبت کردن است Ùˆ قوی‏‎ترین اسرار را برای شما فاش Ù…ÛŒ‏کند تا به Ú©Ù…Ú© آنها دیگران را با سخنرانی‏‌هایتان تحت تاثیر قرار بدهید Ùˆ نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید، بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی Ú©Ù‡ برای موفقیت‏تان ضروری هستند تغییر بدهید.
هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود
کریس وایدنر Ø¯Ø± Ú©ØªØ§Ø¨ Ù‡Ù†Ø± تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع Ù…ÛŒ‌شود، Ø§Ù†Ø¯ÛŒØ´Ù‡‌های حکیمانه خود را در قالب داستانی بازگو Ù…ÛŒ‌کند. پیام‌های این کتاب باعث ارتقای سطح بینش Ùˆ زندگی‌تان Ù…ÛŒ‌شود Ùˆ شما را به فردی موفق Ùˆ مؤثر در دنیا تبدیل Ù…ÛŒ‌کند.
چگونه می توان دوست یافت و در مردم نفوذ کرد؟ نوشته دیل کارنگی
دیل کارنگی این کتاب را که یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیاست در سال ۱۹۳۶ نوشته است. این کتاب درباره استراتژی های ایجاد روابط قوی است که یکی از کلیدهای اصلی موفقیت است زیرا موقفیت با قدرت روابطی که برقرار می کنیم ارتباط مستقیم دارد. دیل کارنگی در این کتاب بیشتر روی علایق دیگران تمرکز می کند تا علایق خود شما زیرا در صورتی دیگران حرف های شما را گوش می دهند و توصیه های شما را می پذیرند که شما را دوست داشته باشند. آن ها هرگز از شما بخاطر جایگاه تان پیروی نمی کنند.
کتاب مدیریت پاسخگویی
به گزارش روابط عمومی انتشارات کارگزار، این کتاب Ù…ÛŒ‌کوشد تا با توصیف مفاهیم Ùˆ مصادیق پاسخگویی در بخش‌های دولتی Ùˆ خصوصی، استانداردها، ابزارها Ùˆ روش‌های عملیاتی، جایگاه Ùˆ نقش روابط‌ عمومی‌ها، چارچوبی ارایه دهد تا بتوان ضمن ایجاد یک نظام پاسخگویی متوازن Ùˆ متداول، برای بهبود شرایط Ùˆ اثربخشی مدیریت دولتی Ùˆ روابط ‌عمومی– Ú©Ù‡ متولی مستقیم آن است - Ùˆ در نهایت تقویت تعامل Ùˆ روابط بین مردم Ùˆ دولت، تقویت فعالیت‌ گرایی مثبت Ùˆ تکیه‌ های اخلاقی Ùˆ قدرت شهروندی، اعتماد Ùˆ انصاف استفاده کرد.  
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران می باشد.