امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
روابط عمومی در جهان
روابط‌عمومی در لینکدین
با استفاده از ترکیبی از استراتژی‌های سنتی بازاریابی در لینکدین Ùˆ جدیدترین ابزارهای تجاری، Ù…ÛŒ توانید استراتژی روابط‌عمومی دیجیتال خود را به سطح بالایی برسانید. Ø§ÛŒÙ† فناوری به تنهایی موفقیت شما را در لینکدین تضمین نمی کند زیرا هنر ارتباطات Ùˆ مهارت استفاده از شبکه های اجتماعی نیز نقش مهمی در عملکرد استراتژی روابط‌عمومی دارند.
معرفی 6 شرکت تبلیغاتی برتر جهان
بورسون گفت: "روابط عمومی Ù…ÛŒ تواند سه کار را انجام دهد Ú©Ù‡ با عقاید سر Ùˆ کار دارد." ÙˆÛŒ گفت: "شما Ù…ÛŒ توانید عقیده ای را ایجاد کنید Ú©Ù‡ اکنون وجود ندارد. همچنین Ù…ÛŒ توانید از روابط عمومی برای تغییر عقیده استفاده کنید. سومین کاری Ú©Ù‡ Ù…ÛŒ تواند انجام دهد تقویت یک عقیده است.   نویسنده| مایکل نیوزوم |||مترجم|مریم میرعبدالحق|| هارولد بورسون، فارغ التحصیل دانشگاه Ù…ÛŒ سی سی Ù¾ÛŒ Ùˆ پیشگام روابط عمومی، تجارب شغلی خود را با دانشجویان Ole Miss در سالن مرکز Overby به اشتراک گذاشت.  
بحران بر سر قتل روزنامه‌نگار افشاگر مالت
نخست‌وزیر مالت Ú©Ù‡ درگیر تحقیق درباره پرونده سوءقصد Ùˆ ترور یک خبرنگار افشاگر است، اعلام کرد از سمتش کناره‌گیری Ù…ÛŒ‌کند اما این روند به سرعت انجام نخواهد شد. به گزارش دیدگاه برتر مدیریت به نقل از خبرگزاری رویترز، دو سال از ترور دافنه کاروانا گالیزیا، روزنامه‌نگار ÛµÛ³ ساله‌ای Ú©Ù‡ همدستی دولت Ùˆ بازرگانان مالت در رسوایی "اسناد پاناما" را فاش کرد، Ù…ÛŒ‌گذرد. اینک Ùˆ تحت فشار اروپا، یک کمیسیون تحقیق، چگونگی این قتل را بررسی Ù…ÛŒ‌کند.  
اخراج خبرنگار
  مجله نیوزویک اعلام کرد یکی از خبرنگارانش را Ú©Ù‡ مسئول پوشش اخبار دونالد ترامپ Ùˆ خانواده‌اش بوده، پس از نوشتن مطلبی اشتباه درباره برنامه ترامپ به مناسبت عید شکرگزاری اخراج کرد. دیدگاه برتر مدیریت، این مجله در بیانیه‌ای اظهار کرد، پس از آن Ú©Ù‡ سردبیران این مجله متوجه شدند گزارش جسیکا کونگ، خبرنگار این مجله مبنی بر اینکه دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در عید شکرگزاری به توییت کردن Ùˆ گلف خواهد پرداخت، نادرست است، ÙˆÛŒ اخراج شد. به گزارش پایگاه خبری هیل، سخنگوی این مجله اظهار کرد: این مطلب اصلاح شده Ùˆ خبرنگار مسئول آن اخراج شده است. ما به بررسی بیشتر ادامه خواهیم داد Ùˆ در صورت نیاز اقدامات بیشتری انجام خواهیم داد. کونگ در گفتگو با هفته‌نامه "واشنگتن اگزماینر"  گفت، این مطلب را پیش از علنی شدن برنامه ترامپ برای دیدار از افغانستان نوشته Ùˆ سردبیر مربوطه گزارش او را پس از اعلام سفر ترامپ اصلاح نکرده است.
آتش‌سوزی در میراث جهانی اتریش
شهر توریستی «Ù‡Ø§Ù„‌اشتات» اتریش Ú©Ù‡ در فهرست میراث جهانی «ÛŒÙˆÙ†Ø³Ú©Ùˆ» به ثبت رسیده است، شب گذشته طعمه حریق شد.  Ø¨Ù‡ گزارش دیدگاه برتر مدیریت به نقل از ای توربو نیوز، در Ù¾ÛŒ آتش‌سوزی شب گذشته «Ù‡Ø§Ù„‌اشتات» Ù…قامات اتریش از گردشگران خواسته‌اند تا زمان مشخص شدن علت این حادثه از این شهر بازدید نکنند. 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران می باشد.