امروز جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> اخبار روز >
اخبار روز
تغییرات مثبت دورکاری برای دانش‌ورز‌ها
اگر کار مجازی به یک نرمال ماندگار تبدیل شود، به مدیریت فعالانه‌تری نیاز دارد. Ø­Ø¶ÙˆØ± کارکنان یک یا دو روز در هفته Ùˆ استفاده از این زمان برای تاکید بر فعالیت‌هایی Ú©Ù‡ نمی‌توان آنها را به‌صورت مجازی Ùˆ با نرم‌افزار پیش برد، روش هوشمندانه‌ای برای حل این موضوعات است. Ù…ا نمی‌خواهیم مزایای بهره‌وری بالای دورکاری در خانه را از دست بدهیم، اما در ضمن نباید از ویژگی‌های اجتماعی یک محیط کار فعال Ùˆ پویا هم غافل شویم.
۲۲ مردادماه برگزار می شود؛ سومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوآورانه در زمینه علوم، مهندسی و تکنولوژی
سومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوآورانه در زمینه علوم، مهندسی و تکنولوژی در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ توسط شرکت همایش آروین البرز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.
۳۰ مرداد ماه برگزار می شود؛ سومین کنفرانس بین المللی مکانیک، ساخت، صنایع و مهندسی عمران
سومین کنفرانس بین المللی مکانیک، ساخت، صنایع و مهندسی عمران در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ توسط شرکت همایش آروین البرز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.
توسط ژاپنی انجام شد؛ غول پیکرترین ربات جهان با موفقیت آزمایش شد
به تازگی محققان ژاپنی موفق به ساخت نوعی ربات هوشمند با اندازه ۱۸ متر شده اند که توانسته است لقب غول پیکرترین ربات جهان را به خود اختصاص دهد.
بیماری فاسیولا را بیشتر بشناسیم
این بیماری دارای علایمی چون تب ، خارش و درد شکم است .
فن آوری جدید در خدمت چاپگرهای سه بعدی
به منظور غلبه بر این تنگنا ØŒ تیمی از محققان مهندسی دانشگاه کالیفرنیا ØŒ لا جولا Ø› روش چاپ سه بعدی مبتنی بر استریولیتوگرافی (SLA) را ایجاد کرده است Ú©Ù‡ اشیاء فشرده Ùˆ فوم مانند را چاپ Ù…ÛŒ کند ØŒ Ú©Ù‡ Ù…ÛŒ تواند تا 40 برابر بزرگتر شود . این روش  از طریق قرار گرفتن در معرض گرما صورت Ù…ÛŒ گیرد .
نقشه برداری از متابولیسم کلسترول
این تحقیق که در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا منتشر شده است ، نشانگر مکانهای اصلی کلسترول در مغز و مولکولهایی است که می تواند به آن تبدیل شود.
پیام تبریک روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(س)
 ÛŒÚ©ÛŒ از بنیادی ترین دانش ها Ùˆ مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی Ùˆ شالوده سایرعلوم قرن حاضر، علم ارتباطات است.
پیام تبریک روابط عمومی فرمانداری تهران
سالها تلاش Ùˆ پیگیری دست‌اندرکاران روابط عمومی Ùˆ جامعه ØŒ روابط عمومی ایران به ثمر نشست Ùˆ جامعه روابط عمومی ایران را صاحب روز ملی کرد. 27 اردیبهشت ماه روزی Ú©Ù‡ درسطح جهانی نیزبه عنوان روزارتباطات وجامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است،
امروز رسالت روابط عمومی ها پرورش مخاطب آگاه است
در سالهای اخیر فعالیت در حوزه Ø±ÙˆØ§Ø¨Ø· عمومی Ø¨Ø§ تغییرات زیادی همراه بوده است. رشد تکنولوژی، ظهور Ø´Ø¨Ú©Ù‡ های اجتماعی، تغییر در مخاطبین Ùˆ ... از جمله عواملی هستند Ú©Ù‡ فعالین این حوزه را با چالش های جدی مواجه کرده اند. 
سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران
سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک می گوید
حمایت از کسب و کارهای اینترنتی در «تهران من
در Ù¾ÛŒ شيوع بيماری كرونا Ùˆ لزوم رعايت فاصله‌‏گذاری اجتماعی، با هدف حفظ سلامت شهروندان Ùˆ نيز تشويق آنان به دريافت سرويس‌های شهری به‌صورت آنلاين،
بانک سامان تسهیلات با تنفس سه ماهه پرداخت می‌کند
بانک سامان به‌منظور حمایت از مشتریان خود در ایام شیوع کرونا، به دارندگان سپرده‌های بلندمدت، تسهیلات سه ساله با تنفس سه ماهه اعطا Ù…ÛŒ‌کند.
صندوق اعتباری هنر به پویش ایران همدل پیوست
ایجاد فرصتی برای گره گشایی Ùˆ همدلی Ùˆ قرار گرفتن یک انسان در موقعیتی Ú©Ù‡ بتواند مشکل 
بهزیستی تنها متولی صدور مجوز
بهزیستی تنها متولی صدور مجوز برای راه اندازی مراکز روانشناختی است
استرس،وحشت و هراس افکنی خطرناک تر از ویروس کرونا
علی طهماسبی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲گفت:بحران زیستی و انسانی ناشی از استرس،وحشت و هراس افکنی بیش از ویروس کرونا سلامت جامعه امروز ما را به خطر می اندازد.
آیین های نوروزگاه در 8 شهرستان کردستان برگزار می‌شود
سرپرست اداره Ú©Ù„ میراث فرهنگی ،گردشگری Ùˆ صنایع دستی کردستان گفت: آیین های نوروزی  با عنوان "نوروزگاه" در 8 شهرستان استان کردستان در صورت مساعد بودن شرایط برگزار Ù…ÛŒ‌شود.
دیدار شهردار منطقه 7 با رئیس مرکز بهداشت شمال تهران
 Ø´Ù‡Ø±Ø¯Ø§Ø± منطقه 7 با رئیس مرکز بهداشت شمال تهران در خصوص تعامل هرچه بیشتر در زمینه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا بحث Ùˆ تبادل نظر کرد.
کتاب "مسافران کردستان" به زودی منتشر می شود
کتاب داستانی "مسافران کردستان" جدید ترین اثر  تیمور خالدی به زودی چاپ Ùˆ منشر Ù…ÛŒ شود.
علیرضا معرفت مدیرعامل بانک سامان شد
هیئت مدیره بانک سامان، علیرضا معرفت را به عنوان مدیرعامل جدید این بانک معرفی کرد.
بوستان نهج البلاغه با 13 فرش گل آراسته می شود
معاون امور شهری ومحیط زیست منطقه  2گفت:  Ø¨ÙˆØ³ØªØ§Ù† نهج البلاغه  Ø¨Ù‡ عنوان یکی از بزرگترین بوستان های پایتخت Ùˆ دهکده گردشگری ØŒ با 13  فرش Ú¯Ù„  آراسته  Ù…ÛŒ شود. 
تقدیر از بانک رفاه در مراسم تجلیل و تکریم
در یازدهمین جشنواره سالانه تجلیل Ùˆ ØªÚ©Ø±ÛŒÙ… از کارآفرینان Ùˆ Ù…دیران اشتغالزای کشور از بانک رفاه کارگران به پاس حمایت از تولید Ùˆ Ø§Ø´ØªØºØ§Ù„ØŒ کارآفرینی Ùˆ Ù†Ù‚Ø´ آفرینی در این حوزه ها تقدیر به عمل آمد.
وزیر نفت در نخستين كنفرانس نظام مالي در صنعت نفت:
صنعت گاز پذیرای سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های ذخیره سازی گاز است بخش خصوصی در گاز می تواند در زمينه پروژه هاي ذخیره سازی گاز ورود كند.
تمبر اختصاصی "بی بی مریم بختیاری" رونمایی شد
با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تمبر اختصاصی "بی بی مریم بختیاری" رونمایی شد.
مذاکره اصولی با مشتریان رمز موفقیت
دکتر فریدون رشیدی، نایب رییس هیئت مدیره بانک دی در سمینار مجازی با کارکنان شعب سراسر کشور، تعامل و مذاکره اصولی با مشتریان مشمول طرح تشویقی وصول مطالبات را رمز موفقیت در اجرای طرح دانست.
نتايج طرح اطلاعات قيمت و اجاره مسكن در شهر تهران
متوسط قيمت فروش هر مترمربع زمين يا زمين ساختمان مسكوني كلنگي معامله شده از طريق بنگاه‌هاي معاملات ملكي در شهر تهران ١٨٧٣٣٠ هزار ريال با میانگین مساحت ٢٤٥ مترمربع بوده است كه نسبت به فصل قبل Ù ,Ù¤ درصد Ùˆ نسبت به فصل مشابه سال قبل ٨٦.Ù£ درصد افزایش داشته ‌است.
افتتاح اولین دفتر اتحادیه شرکت های تعاونی و گردشگری
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع دستی شهرستان سپیدان شهرستان سپیدان Ú¯ÙØª: « اولین دفتر اتحادیه شرکت های تعاونی Ùˆ گردشگری شهرستان به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.» 
اتمام مرمت برج مقبره آس در کلیبر
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از اتمام مراحل مرمت Ùˆ ساماندهی برج مقبره آس در کلیبر خبر داد.
آرزوهای بچه های افغان برآورده شد
به همت دبیرخانه جشنواره آرزوهای رنگی ،آرزوی تعدادی از دانش آموزان افعانستان در تهران برآورده شد.
جایزه ملی آرمان برتر به ابوعلی رسید
شورای داوری جایزه ملی آرمان برتر پس از برگزاری آخرین نشست خود در بهمن ماه سال جاری ابوعلی مدیر بوم گردی مضیف علوه خوزستان را در حوزه گردشگری و کارآفرینی بعنوان چهره سال 1398 انتخاب کرد.
سامانه جامع و هوشمند خبری توانمندان تاسیس شد
پایگاه خبری دیدگاه برتر مدیریت با همکاری توانمندان خوزستانی سامانه  پایگاه جامع Ùˆ هوشمند خبری توانمندان ایران را تاسیس کرد. توانمندان خبرنگار Ùˆ گزارشگر Ù…ÛŒ توانند با این سامانه همکاری داشته باشند.
جایزه جهانی نخل و کارون در راه است.....
دبیرخانه دائمی جایزه جهانی نخل و کارون به منظور تجلیل از توانمندان نام آور تاسیس شد.
رشد10درصدی فروش بلیت قطارهای نوروزی
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 450 هزار بلیت برای قطار برای ایام نوروز به فروش رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 10 درصدی داشته است.
افتتاح هزار کیلومتر خط راه آهن به شبکه ریلی تا سال 1400
وزیر راه Ùˆ شهرسازی امروز در مراسم افتتاح 56 پروژه ریلی در 13 ناحیه راه‌آهن کشور خبر افتتاح هزار کیلومتر خط راه آهن به شبکه ریلی را تا سال 1400 داد.
افتتاح 56 پروژه ریلی به ارزش 6 هزار میلیارد
افتتاح56  Ù¾Ø±ÙˆÚ˜Ù‡ ریلی به ارزش 6 هزار میلیارد در 13 ناحیه ریلی کشور صبح امروزبا حضور وزیر راه Ùˆ شهرسازی Ùˆ مدیرعامل راه‌آهن به صورت ویدئو کنفرانس در سالن مسافری ایستگاه راه آهن تهران به بهره‌برداری رسید.
وجدان و صداقت گام اول کسب وکار
سالیان سال است که مکررا به مصرف کنندگان توصیه می شود که برای رونق اقتصاد ملی وحمایت از تولیدکنندگان داخلی کالای ایرانی بخرند. مردم با افزایش هرروزه قیمت و نرخ تورم مجبورهستند کم و بیش برای مایحتاج خود کالای های مورد نیاز راخریداری کنند.براستی جوانانی که قصد تشکیل خانواده دارندبا این گرانی افسار گسیخته چه باید کنند؟
تلفیق خلاقانه علم و هنر/ هتل بوتیک اُرُسی تبریز
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی ضمن اعلام خبر اتمام مراحل ساخت هتل بوتیک اُرُسی، گفت: این هتل بوتیک ارزشمند، در آستانه افتتاح است.
تراز دریاچه ارومیه نسبت به دی‌ماه سال گذشته 60 سانتیمتر
دکتر علی سلطانپور مدیر آبنگاری Ùˆ امور جزرومدی سازمان نقشه‌برداری گفت: نگاهی به تغییرات تراز دریاچه ارومیه در بازه سی ساله گذشته حاکی از افزایش قابل ملاحظه تراز این دریاچه در سال ١٣٧٤، است. پس از آن تراز این دریاچه رو به کاهش گذاشته؛ به‌طوری‌Ú©Ù‡ تا سال ١٣٩٧ تراز این دریاچه به میزان Ù¨ متر کاهش یافت.
استقبال از غرفه تاپ و بانک پارسیان
غرفه تاپ و بانک پارسیان در سومین کنگره بین المللی داروسازی نوین به عنوان بزرگترین رویداد اقماری دارویی کشور، با استقبال گسترده بازدیدکنندگان مواجه شد.
سرپرست اداره پیگیری و وصول مطالبات بانک دی منصوب شد
دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی طی حکمی اسمعیل جلائی را به سمت سرپرست اداره پیگیری و وصول مطالبات بانک دی منصوب کرد.
نمایشگاه فرهنگی کالای ایرانی و اسلامی افتتاح شد
به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه فرهنگی کالای ایرانی و اسلامی با الگوی عفاف و حجاب توسط مدیرعامل این شرکت افتتاح شد.
تمدید فروش اوراق گواهی سپرده 18 درصدی در بانک پارسیان
 Ø¨Ù‡ نقل از روابط عمومی بانک پارسیان -پیرو مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار بانک پارسیان تمدید شد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بیش از ۴۳ میلیون نفر در کشور تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: از جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، بیش از ۳ میلیون نفر در کشور مستمری بگیر اصلی است که خدمت به این جمعیت بسیار مهم و با ارزش است زیرا مستمری ماهانه، خدمات درمانی و سایر پرداختی های آنها از طریق این سازمان انجام می شود.
بانک رفاه اعلام کرد:
بانک رفاه دستور العمل اجرایی جدید بخشودگی سود تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال منوط به بازپرداخت اصل تسهیلات Ùˆ Ù…ابه التفاوت سود مازاد بر یک میلیارد ریال ضمن بخشش تمامی جریمه های متعلق به این تسهیلات در زمان تسویه، اعلام کرد.
ایران در تولید شیشه در جایگاه سوم دنیا قرار دارد
عزتی گفت: ظرفیت خوبی در صنعت مربوط به شیشه در کشور وجود دارد که ما از لحاظ رتبه بندی در جایگاه سوم در دنیا قرار داریم.
سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار می‌کند:
سازمان نقشه‌‌برداری کشور نشست تخصصی "روش‌های نوین تعیین موقعیت نجومی Ùˆ کاربردهای آن" را با محوریت بررسی ایجاد سامانه ملی دوربین زنیت رقومی، برگزار Ù…ÛŒ‌کند.
چاپ جدید انتشارات روزبهان
«Ø±Ù…ان "بر جاده های آبی سرخ" رمانی حماسی Ùˆ ملی Ùˆ میهنی است. به هیچ نهاد Ùˆ جمعیتی وابستگی ندارد جز به مردم Ú©Ù‡ قدرت واقعی‌اند. به خاطر همین است Ú©Ù‡ کار ابراهیمی ستایش‌ برانگیز است. جوهره وجودی این رمان به ملتی مظلوم Ùˆ حکومت‌های ستمگر بازمی‌گردد. ضرورت تاریخی ایجاب Ù…ÛŒ‌کرد تا این رمان بدین‌گونه نوشته شود».
ایران یاسا افتخار دیگر در صنعت تایر ایران
شرکت صنعتی ایران یاسا تایر رابر موفق به توليد 120 نوع محصول ، انواع تاير و شيلنگ را روانه بازار هاي داخل و خارج کند.
بانک سامان بیست و دومین شرکت برتر ایران شد
بانک سامان بر اساس آخرین رتبه‌بندی صورت گرفته توسط سازمان مدیریت صنعتی به‌عنوان بیست Ùˆ دومین شرکت برتر ایران انتخاب شد.
برگزاری کارگاه تعامل با رسانه و کنترل خودکشی
کارگاه تعامل با رسانه وکنترل خودکشی با همکاری سازمان بهزیستی کشور و جمعیت علمی پیشگیری از خودکشی در تالار اندیشه دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان برگزار شد.
تا اینجای سال 66 روز هوای ناپاک
امروز 29 دیماه 1398 روز ملی هوای پاک است.به طور كلي در دنيا به منظور جلب توجه مردم به موضوعات مربوط به حفظ محيط زيست و تامين زندگي سالم در راستاي نيل به اهداف توسعه پايدار،
عزم جدی سازمان تامین اجتماعی در بروزرسانی پرداختها
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به این که بزودی 3 هزار میلیارد تومان از محل تکمیل اسناد خزانه به این سازمان تزریق می شود، گفت: مطالبات جامعه پزشکی را به روز رسانی کرده و بدهی مراکز درمانی را پرداخت خواهیم کرد.
ضرورت همکاری و همفکری وزارت بهداشت و نظام پزشکی
در دیدار دکتر ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی و دکتر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت بر تعامل دوجانبه و همکاری و همفکری در زمینه مسائل آموزشی جامعه پزشکی تاکید شد.
کتاب «اتاق محقر خیال من» به زودی منتشر می‌شود
کتاب «Ø§ØªØ§Ù‚ محقر خیال من» اثر «ØªØ§Ø¯Ø¦ÙˆØ´ کانتور» از سوی انتشارات روزبهان به زودی روانه بازار کتاب Ù…ÛŒ شود. در بخشی از متن آمده است: از مقدمه «Ú˜Ø§Ù† - پییِر تیبودا» برای کتاب «Ø§ØªØ§Ù‚ محقر خیال من»:
خبر خوش برای صنف تجهیزات نقشه‌برداری
شفیعی  در دیدار با نمایندگان برخی شرکت‌های خصوصی Ú©Ù‡ در زمینه تجهیزات نقشه‌برداری فعالیت دارند، گفت: «Ø¨Ø±Ø§ÛŒ ارتقای کیفیت بازار تجهیزات نقشه‌برداری یک استاندارد ملی تعریف Ù…ÛŒ‌کنیم.»
برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند
"دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند" از 11 الی 13 اسفند ماه سال جاری در مصلی تهران Ùˆ با حمایت صندوق نوآوری Ùˆ شکوفایی، وزارت کشور Ùˆ وزارت راه Ùˆ شهر‌سازی برگزار Ù…ÛŒ‌شود.
برگزاری دوره آموزشی ایزو14001 در شرکت ایران یاسا تایر
برگزاری دوره آموزشی ایزو14001 در شرکت ایران یاسا تایر
اعزام قطارهای امدادی به مناطق سیل‌زده سیستان‌‌‌و‌بلوچستان
به دنبال تأکید رهبر انقلاب مبنی بر خدمت‌رسانی به مردم سیستان Ùˆ بلوچستان، مدیرعامل راه‌آهن در نامه‌ای به رئیس سازمان مدیریت بحران، آمادگی راه‌آهن برای پشتیبانی Ùˆ اعزام قطارهای امدادی به استان‌های سیستان Ùˆ بلوچستان Ùˆ هرمزگان را اعلام کرد.
تفاهم‌نامه ساخت ۲۰ دستگاه واگن مسافری در اراک
تفا هم نامه ساخت ۲۰ دستگاه واگن مسافری روز چهارشنبه بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت واگن پارس اراک در این واحد تولیدی منعقد شد.
بازدید رییس از منطقه سیل زده کنارک
محمد رضا کاظم زاده رییس دبیرخانه مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از مناطق سیل زده و منازل آسیب دیده مددجویان، در شهرستان کنارک در استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد.
موظف به رصد آسیب‌های اجتماعی در کشور هستیم
معاون دفتر پیشگیری از معلولیت سازمان بهزیستی گفت: براساس برنامه ششم توسعه سازمان بهزیستی موظف به رصد آسیب‌های اجتماعی به ویژه معلولیت‌هاست تا از شیوع آن جلوگیری کند.
نهمین نشست "رعایت حقوق شهروندی" در منطقه۹ تهران
نهمین جلسه آموزشی "رعایت حقوق شهروندی" با حضور داودی مدیرکل رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شهرداری تهران، ابو تراب معاون پیگیری ویژه اداره کل دفتر شهردار تهران، مفاخریان شهردار منطقه۹ و جمعی از مدیران شهری در سالن کنفرانس شهرداری منطقه برگزار شد.
آغاز ارسال رمز دوم پویا از طریق پیامک توسط بانک سامان
بانک سامان با اتصال سیستم‌های بانکی خود به سامانه هریم، ارسال رمز دوم پویا از طریق پیامک را آغاز کرد.
صدور 34 موافقت اصولی در حوزه گردشگری استان قزوین
معاون گردشگری Ùˆ سرمایه‌گذاری استان قزوین از صدور 34 موافقت اصولی در حوزه گردشگری Ùˆ تاسیسات مرتبط با این صنعت از ابتدای امسال در استان خبر داد.
بافت گلیم 60 متری برای اولین بار در کشور
 Ù…سئول  Ø§Ø¯Ø§Ø±Ù‡ میراث فرهنگی ØŒ گردشگری Ùˆ صنایع دستی شهرستان قیر Ùˆ کارزین از بافت گلیم 60 متری در این شهرستان برای اولین بار در کشور خبر داد .  
آغاز مرمت دیوار مسجد جامع کبیر نی ریز
مسئول  اداره ميراث فرهنگي، گردشگری Ùˆ صنایع دستی شهرستان ني ريز  گفت: «Ù…رمت دیوار مسجد جامع کبیر Ù†ÛŒ ریز آغاز شده است.»
مجوز شرکت خدمات مسافرتی جهانگردی لغو شد
معاون گردشگری اداره Ú©Ù„ میراث فرهنگی، صنایع دستی Ùˆ گردشگری استان فارس گفت: «Ù…جوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی Ùˆ جهانگردی هجرت داراب لغو شد.»
صدور 7 موافقت اصولی زیرساخت های گردشگری اهر
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از صدور 7 موافقت اصولی در راستای توسعه زیرساخت های گردشگری اهر Ø·ÛŒ سال جاری خبر داد.
تعیین حریم 44 اثر تاریخی آذربایجان شرقی
مدیر  Ú©Ù„ میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع دستی آذربایجان شرقی، از تعیین حریم 44 اثر تاریخی آذربایجان شرقی Ø·ÛŒ سال 98 خبر داد.
تکمیل مرمت پل‌دختر قلی کندی ملکان
مدیر Ú©Ù„ میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از تکمیل مرمت "پل‌دختر" قلی کندی شهرستان ملکان خبر داد.
افتتاح چهارمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی
چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها Ùˆ سیستم های نوین آبیاری امروز با حضور عباس کشاورز  سرپرست وزارت کشاورزی، تولید کنندگان Ùˆ برگزار کنندگان صنعت کشاورزی Ùˆ با همراهی جم عزتی راد معاونت امور نمایشگاهی آغاز بکار کرد.
صادرات ۴۰۰ میلیون دلاری سیمان
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی  ایران از صادرات بیش از 400 میلیون دلار سیمان در سال خبر داد.
زباله گردی کودکان
 ÙØ±Ø´ÛŒØ¯ یزدانی، مدیرعامل انجمن حمایت از حقوق کودکان با اشاره به پیچیدگی پدیده « زباله گردی کودکان »ØŒ برخی سازمانها Ùˆ نهادهای مختلف را در Ø´Ú©Ù„ گیری این پدیده موثر دانست 
آغاز به کار دهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن
به گزارش دیدگاه برتر مدیریت به نقل ازروابط عمومی Ùˆ امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی Ùˆ دکوراسیون (میدکس) از صبح امروز Ø¯Ø± محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران افتتاح شد.
نمایشنامه «خروج ممنوع» به زودی منتشر می شود.
نمایشنامه خروج ممنوع نوشته «Ú˜Ø§Ù† پل سارتر» از سوی انتشارات روزبهان به زودی روانه بازار کتاب Ù…ÛŒ شود.
تردد روزانه 26 رام قطار ‌در مسیر‌ تهران-ورامین‌-گرمسار
معاون مسافری راه‌آهن گفت: در سال 98 تعداد 6 رام قطار به قطارهای قبلی مسیر ریلی تهران-ورامین-پیشوا-گرمسار افزوده Ùˆ موجب رشد 15 درصدی صندلی ایجادی شد Ùˆ بدین ترتیب روزانه 26 رام قطار در این خط ریلی فعال است.
درشانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران؛
 Ø¯Ø± شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، جایزه برترین روابط عمومی در بخش "مدیریت بهینه فضای مجازی، انتشار نشریه چند رسانه ای ره آورد
احیای ۵ بنای تاریخی ورزقان طی سال ۹۸
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از مرمت Ùˆ ساماندهی Ûµ بنای تاریخی ورزقان Ø·ÛŒ سال جاری خبر داد.
گام پنجم ; انتخاب «مدیرمحله» در منطقه ۹ آغاز شد
به منظور ساماندهي مشاركت‌هاي اجتماعي در محلات شهرتهران؛ گام پنجم فرایند انتخاب «Ù…دیرمحله» در منطقه Û¹ آغاز شد
مسئولیت اجتماعی و شهروندان آینده
بانک رفاه کارگران در نظام بانکی Ùˆ Ø³Ø§Ø®ØªØ§Ø± اقتصادی Ùˆ Ø§Ø¬ØªÙ…اعی ایران به‌درستی بانک سلامت‌محور شناخته Ù…ÛŒ‌شود
مرمت 77 قلم شی تاریخی در آذربایجان‌شرقی
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از مرمت 77 قلم Ø´ÛŒ فرهنگی تاریخی از اشیاء موزه‌ای Ø·ÛŒ 9 ماه سال 98 خبر داد.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران:
حسین زاده گفت: در سال گذشته  3 میلیون Ùˆ 240 هزار نفر فرصت شغلی توسط صنعت نمایشگاهی جهان ایجاد شده است.
نشست تخصصی
نشست تخصصی چالش‌های اشتراک گذاری Ùˆ تبادل داده‌های شهری، در سومین همایش Ùˆ نمایشگاه تهران هوشمند برگزار شد.
دوره آموزشی صنایع‌دستی در شهرستان آذربایجان شرقی
معاون صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از برگزاری دورهای آموزشی رایگان در حوزه صنایع‌دستی در 4 شهرستان آذربایجان شرقی Ø·ÛŒ هفته آتی خبر داد.
کارگاه آموزشی الگوسازی به روش حجمی( مولاژ) پیشرفته
به گزارش دیدگاه برتر مدیریت – کارگاه آموزشی الگو سازی به روش حجمی به همت انجمن طراحان لباس ،پارچه ایران Ùˆ انجمن صنایع پوشاک ایران مورخ 3الی7 بهمن ماه سال جاری به مدت 20 ساعت توسط استاد دانشگاه ازاستانبول ترکیه Ayer Bayram  ارائه Ù…ÛŒ گردد.
ساماندهی بام مسجد جامع عتیق
معاون میراث فرهنگی استان قزوین از اجرای پروژه ساماندهی بام شبستان‌های شمالی مسجد جامع عتیق خبر داد .
عزیمت به محل خدمت با دوچرخه در سردترین فصل سال
در بیست و چهارمین روز از دی ماه، مفاخریان شهردار۹ به همراه بحیرایی شهردار منطقه۱۰ و جمعی از مدیران و پرسنل مناطق شهری تا محل خدمت را با دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک طی کردند.
کاهش واردات لوازم خانگی
حسین زاده گفت: واردات لوازم خانگی از رقم 1/2 میلیارد دلار در سال 1390 به حدود 700 میلیون دلار در سال گذشته کاهش یافته است.
در سالروز گرامیداشت شهدای هسته‌ای انجام شد؛
مراسم بزرگداشت شهدای هسته‌ای Ùˆ رونمایی از کتاب چهار جلدی  «Ø¨Ù‡ وقت نوترون» به همت فرهنگ سرای رویش Ùˆ مشارکت شهرداری منطقه۹، با حضور مسئولین Ùˆ خانواده معظم شهدای هسته‌ای در سالن اجتماعات منطقه برگزار شد.
مرمت مسجد تاریخی سیریزجان بخش بالاده شهرستان کازرون
مرمت مسجد تاریخی سیریزجان بخش بالاده شهرستان کازرون دیدگاه برتر مدیریت به نقل از رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کازرون از مرمت مسجد تاریخی سیریزجان بخش بالاده شهرستان خبرداد.
ملاقات مردمی منطقه۹ در ایستگاه یکصد و یازده
ملاقات مردمی منطقه۹ در ایستگاه یکصد و یازده در بیست و سومین روز از دی ماه؛ ملاقات مردمی شهرداری منطقه۹ به ایستگاه یکصد و یازدهم رسید. به گزارش دیدگاه برتر مدیریت به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه۹، ملاقات مردمی منطقه خلاق و نوآور مطابق دوشنبه های هر هفته با حضور شهردار منطقه به همراه معاونین و روسای ادارات مرتبط برگزار شد.
احداث ۹۵۰۰ کیلومتر خطوط ریلی
 Ù…دیرعامل شرکت ساخت Ùˆ توسعه زیربناهای حمل‌ونقل در اینباره گفت: طبق پیش‌بینی‌ها مجموع پروژه های ریلی در دست بهره‌برداری تا بهار سال آینده به Û±Û±Û°Û° کیلومتر Ù…ÛŒ‌رسد.
بهره‌برداری از ۹۸۰ کیلومتر راه‌آهن در ۳ سال جاری
 Ù…دیرعامل شرکت ساخت Ùˆ توسعه زیربناهای حمل ونقل در خصوص بهره برداری از 980 کیلومتر راه آهن در 3 سال جاری گفت :از Û¹ÛµÛ°Û° کیلومتر خطوط ریلی تحت برنامه، نزدیک به Û³Û³Û°Û° کیلومتر در دست اجرا قرار دارد
بهره‌برداری از راه‌آهن خواف-هرات
بهره‌برداری از راه‌آهن خواف-هرات در صورت برقراری شرایط مناسب امنیتی در افغانستان Ùˆ تامین منابع لازم خط راه آهن خواف - هرات به طول Û±Û³Û¹ کیلومتر به بهره‌برداری Ù…ÛŒ‌رسد.
صرافی سامان هیچ شعبه خارجی ندارد
صرافی سامان هیچ شعبه خارجی ندارد بانک سامان Ø·ÛŒ اطلاعیه‌ای اعلام کرد Ú©Ù‡ صرافی سامان هیچ نمایندگی Ùˆ یا شعبه‌ای در خارج از کشور ندارد.
۴۵۶ دستگاه انواع واگن به شبکه ریلی کشور اضافه شده است
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: ۴۶۵ دستگاه انواع واگن در ۹ ماه امسال به شبکه ریلی کشور اضافه شده که نسبت به مدت مشابه ۹۵ درصد رشد داشته است.
تامین نقدینگی دغدغه اصلی واحدهای صنعتی کشور
عمده‌ترین مشکل Ùˆ عامل تعطیلی Ùˆ کاهش ظرفیت تولید واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی، تأمین نقدینگی است.
کتاب مسئولیت اجتماعی توسط بانک رفاه کارگران منتشر شد
 Ø¨Ù‡ گزارش دیدگاه برتر – Ø§Ø¯Ø§Ø±Ù‡ روابط عمومی بانک رفاه کارگران کتاب مسئولیت اجتماعی در جهت به تصویر در آوردن اقدامات بانک در زمینه ایفای تعهدات اجتماعی 
بانک رفاه کارگران سرآمد در حوزه مسئولیت اجتماعی
بانک رفاه به عنوان یک سازمان اثرگذار، با سابقه و مهمتر از همه متعلق به بزرگترین سازمان عمومی غیردولتی که به بیش از 40 میلیون نفر در سطح جامعه خدمات اجتماعی ارائه می دهد، در تلاش است با تعهد به مسئولیت اجتماعی خود، جامعه ای بهتر برای زندگی افراد بنیان نهد.
نقش بانک رفاه در حوزه سلامت
بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز Ùˆ ØªÙˆØ³Ø¹Ù‡ بیمارستان ها، مراکز درمانی Ùˆ Ù¾Ø§ÛŒÚ¯Ø§Ù‡ های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.  
حمایت بخش خصوصی در بناهای تاریخی آذربایجان شرقی
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از افزایش جذب مشارکت بخش خصوصی در مرمت Ùˆ احیای ابنیه‌های تاریخی استان خبر داد.
برگزاری مدیران هادیان شهر با پرسنل منطقه۹
پیرو برگزاری جلسات چهره به چهره با پرسنل تحت پوشش در مناطق شهری با حضور مدیران اجرایی موسسه هادیان شهر
تردد قطارها در تمام خطوط ریلی کشور
روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: با وجود بارش شدید باران در برخی از استانهای کشور، هم اکنون تردد قطارهای مسافری و باری در تمام خطوط ریلی به روال عادی در جریان است.
جهش تولید ناوگان ریلی در سال «رونق تولید» با حمایت دولت
جشن خودكفايی در صنایع ریلی/ انقلاب ریلی در دولت تدبیر Ùˆ امید  وزارت راه Ùˆ شهرسازی Ùˆ شرکت راه‌آهن با استفاده از ظرفیت‌های قانونی تبصره Û±Û¸ Ù‚انون بودجه، ماده Û±Û² Ù‚انون رفع موانع تولید Ùˆ بازار سرمایه رونق تولید در صنایع حمل Ùˆ نقل ریلی را کلید زد.
اتمام عملیات آجر فرش باغ نشاط لارستان تا پایان سال 98
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع دستی شهرستان لارستان از اتمام پروژه آجر فرش  Ø­ÛŒØ§Ø· باغ نشاط این شهرستان  ØªØ§ پایان سال 98 Ùˆ مهیا شدن این مکان تاریخی برای استقبال از گردشگران Ùˆ مسافرین نوروزی خبر داد. 
مرمت بازار تاریخی ابافتح کازرون
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع دستی شهرستان کازرون گفت: « بازار تاریخی ابافتح  Ø§ÛŒÙ† شهرستان مرمت Ùˆ بهسازی شد.»
برگزاری اولین نمایشگاه اوراسیایی با محوریت ایران
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از برگزاری اولین نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا با محوریت ایران خبر داد.
شفاف سازی، کارآمدی نمایشگاه بین المللی
عزتی موفقیت های مهم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در یک سال اخیر را مرهون شفاف سازی عملکرد این شرکت دانست.
کتاب سردار آسمانی در آستانه انتشار
کتاب سردار آسمانی نوشته حمید محمدی در160 صفحه توسط انتشارات کهکشان علم به زودی روانه بازار کتاب  خواهد شد.
برندگان فصل پاییز وین کارت مشخص شدند
دور جدید قرعه کشی وین کارت برگزار و برندگان خوش شانس 444 جایزه نقدی به ارزش دوازده میلیارد ریال مشخص شدند.
کاهش 30 درصدی صادرات ایران به عراق
 Ø¯Ø¨ÛŒØ±Ú©Ù„ اتاق مشترک بازرگانی ایران Ùˆ عراق، با گلایه از ارائه نشدن آمار تجارت ایران Ùˆ عراق در Û¹ ماهه گذشته توسط گمرک ایران، گفت: صادرات ایران به عراق با کاهش Û³Û° تا Û³Ûµ درصدی در Û¹ ماهه سال جاری مواجه بوده است.
اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک
 Ø±Ø¦ÛŒØ³ اتاق ساری در دیدار با رئیس بانک توسعه صادرات استان مازندران، کاهش نرخ سود تلفیقی 14.5 درصدی در این بانک Ùˆ همچنین اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی Ú©ÙˆÚ†Ú© را خواستار شد.
شهردار منطقه۹ با شهید خدمت دیدار کرد؛ بخشش والدین شهید از قصاص
با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا Ùˆ تکریم خانواده معظم آنها؛ مفاخریان شهردار منطقه۹ به همراه نورآبادی رئیس کلانتری Û±Û±Û¹ مهرآباد جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین قیومی مشاور عالی مدیر Ú©Ù„ امور ایثارگران شهرداری تهران، 
صندوق اعتباری هنر و بانک قرض الحسنه مهر ایران
سید حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اعلام این خبر گفت: : توسعه ÛŒ متوازن، تخصیص Ùˆ توزیع منابع مالی به ویژه در مناطق Ú©Ù… برخوردار، تسریع در ارائه وام Ùˆ افزایش تسهیلات پرداختی از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق دردو سال گذشته بوده است.
اقامتگاه بوم‌گردی خانه کله در روستای مایان دامغان افتتاح شد
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی شهرستان دامغان گفت: «Ø§Ù‚امتگاه بوم‌گردی "خانه کله" در روستای مایان دامغان افتتاح شد. »
برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در بندرعباس
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری Ùˆ صنایع‌دستی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در بندرعباس خبر داد.  
نمایشگاه انسان و دریا در موزه ملی ایران
نمایشگاه انسان Ùˆ دریا با موضوع مروری بر هزاران سال ارتباط انسان Ùˆ دریا با  مشارکت موزه ملی ایران Ùˆ سازمان بنادر Ùˆ دریانوردی 24 آذر افتتاح Ù…ÛŒ‌شود.  
کتاب روزنامه نگاری نوین منتشر شد
کتاب روزنامه نگاری نوین نوشته  دکتر نعیم بدیعی Ùˆ حسین قندی توسط انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.
کتاب ارزش آفرینان روابط عمومی در جاده چاپ و نشر
مژده افشار دبیر جشنواره ملی آرمان برتر از چاپ و انتشار کتاب ارزش آفرینان ویژه معرفی روابط عمومی های برتر خبر داد. مژده افشار افزود: همزمان با فرارسیدن روز پژوهش، دومین جشنواره وجایزه ملی آرمان برتر در حوزه روابط عمومی با همکاری فعالان فرهنگی، مدیران روابط عمومی و اهالی رسانه و خبر روزدوشنبه (25آذرماه ) در دانشکده خبر برگزار می شود.
میراث ماندگار فرهنگ و هنر
به گزارش روابط عمومی نوین ایران- مسعود کوثری مدیرعامل انتشارات علمی Ùˆ فرهنگی است. او متولد 1343 در شهر مشهد Ùˆ به شدت اهل کتاب خواندن است Ùˆ به قول خودش جز این کار، کار دیگری بلد نیست. دفتر کارش تا چشم کار Ù…ÛŒ‌کند کتاب است Ùˆ همین موضوع باعث موفقیتش در انتشارات Ùˆ تدریس است.
چهلمین شماره دیدگاه هنر منتشر شد
در این شماره نشریه دیدگاه هنر Ù…ÛŒ خوانیم: سخن سردبیر گوهری بنام روزگار اخبار روابط عمومی های برتر معرفی Ù…ÛŒ شوند اولین کنفراس تهران هوشمند زنی Ú©Ù‡ Ù…ÛŒ خندید کلید خورد برگزاری جشن ثبت جهانی جنگل ابر در شاهرود گزارش رویدادی ویژه در طراحی صحنه سینما Ùˆ تئاتر ایران (بازی تخت وتاج با پیام فروتن) کتابکده معرفی کتاب های چاپ اول انتشارات قدیانی معرفی کتاب های چاپ اول انتشارات نیستان  
روابط عمومی های برتر معرفی می شوند
همزمان با فرارسیدن روز پژوهش ،دومین جشنواره وجایزه ملی آرمان برتر در حوزه روابط عمومی با همکاری فعالان فرهنگی، مدیران روابط عمومی و اهالی رسانه و خبر روزدوشنبه(25آذرماه ) در دانشکده خبر برگزار می شود.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران می باشد.