امروز جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >
درباره ما

روابط عمومی، اطلاعات استراتژیک و دارایی های با ارزش

امروزه کم تر نهاد یا سازمانی وجود دارد که از اهمیت نقش روابط عمومی در ساختار کاری مجموعه خود بی خبر باشد. در سال های اخیر با جابجایی مرزهای علمی و پیشرفت های فراوان در حوزه تکنولوژی و همچنین افزایش نیروی کارا و اثربخش، فضای رقابتی شدیدی میان شرکت های گوناگون در حوزه های مختلف صنعت و اقتصاد به وجود آمده است.از طرفی دیگر مطرح شدن مباحث تئوریک و دانشگاهی در حوزه روابط عمومی سبب شده، فعالیت های مورد انتظار از این بخش با نگاه علمی و کاربردی رصد شود. در عصر حاضر، اطلاعات استراژیک با ارزش ترین دارایی های هر نهادی به شمار می رود، تفاوتی هم ندارد که نمونه مورد بحث شرکت های خصوصی کوچکی باشد و یا یک سازمان بزرگ دولتی. بخش عمده ای از چنین فعالیت هایی(از معرفی خدمات ویژگی ها گرفته تا هدایت و گردش اطلاعات) به عهده بخش روابط عمومی می باشد. در این میان مدیر روابط عمومی به عنوان هسته اصلی این بخش، نقشی تعیین کننده دارد.ارتباط سازی میان مجموعه مربوطه و عناصر اثرگذار خارج از سازمان، و نیز معرفی ویژگی ها و تبادل اطلاعات، ابتدایی ترین ویژگی هایی است که هر مدیر روابط عمومی باید واجد آن باشد.همچنین مجموعه ای از خصوصیات و نیازهای متغیر سازمانی وجود دارد که بسته به اهداف و حوزه کاری هر نهادی به صورت جداگانه مطرح می شود. به هیچ عنوان نمی توان نقش روابط عمومی را به عنوان بازوی کمکی هر سازمان در سودآوری و کسب ارزش های اقتصادی نادیده گرفت.

سامانه جامع روابط عمومی ایران در رهگذر بهره گیری از صاحب نظران علم ارتباطات، نقش سازنده روابط عمومی فراگیر و اثربخش را به عنوان رکن اصلی قمداد کرده و به دنبال ساختارسازی و مستند سازی رفتار روابط عمومی در سازمان هاست.

اکنون نسل جدید روابط عمومی با گذر از مرحله سنتی در عصر فناوری و اطلاعات، رویای دیجیتال شدن را محقق ساخته و می رود تا در سایه بسترهای نوین پاسخگوی نیازها باشند.

سامانه جامع روابط عمومی آماده انعکاس و انتشار اخبار، گزارش ها، عملکرد سازمان ها، میزبان مقالات و آرای کارشناسان و صاحبان خرد است.

ما Ù…ÛŒ خواهیم سامانه  ای جامع، فراگیر Ùˆ اثرگذار در حوزه علم ارتباطات، رسانه Ùˆ روابط عمومی داشته Ùˆ در یک تعامل خردمندانه با استفاده از علم فناوری Ùˆ اطلاعات مرزها را درنوردیده Ùˆ نقشی پررنگ از خود در جهان معاصر داده ها باقی بگذاریم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه جامع روابط عمومی نوین ایران می باشد.